İddaa Kazanç Teknikleri Kitabı İle İddaa Kazanma Yolları


  • Anasayfa
  • İddaa Kazanç Teknikleri Kitabı İle İddaa Kazanma Yolları
%ParaKazanma.Firsati.Org

iddaa kazanç teknikleri

Çoğunuz gibi ben de iddaa oynuyorum. Lise yıllarımda başladım, şu anda üniversite yıllarımda hala devam ediyorum. Biz öğrenciler için iddaadan ekstra birazcık gelir elde edebilmek harika bir duyguydur. Ufak tefek garanti oynar, kazandığımız ufak tefek meblağlar bile bizi sevindiririr.

Normal vatandaşlar için ise de aynı heyecan geçerli iddaa için.. Kimi futbol aşkından, futbolun heyecanına daha da kapılmak istemesinden oynuyor, kimi büyük meblağlar yatırarak büyük voleler vurmak için oynuyor, kimi 50-100 liraya 1000 lira alayım kafam rahat aylık gelirime ekstra bir şey ekleyeyim peşinde olduğundan oynuyor. İddaa tutturma taktikleri arıyor.

Ama Türkiye’de İddaa’yı yöneten ve sistemi ayarlayanlar o kadar zekice ve sinsice yönetiyor ki bu iddaa bahisini banko oynadım dediğiniz kuponlardan dahi 3 tanesi yatıyor belki 1 tanesi tutuyor o bile garanti değil. Oranlar kaliteli olmuyor. Öğrenci hayatıma katkıdan çok yıllarca zarar verdi. Sürekli zarardaydım, hiç bir zaman kazanamadım iyi bir şekilde, pozitife geçebilecek düzeye gelemedim, yarardan çok zararı oldu bütçeme. Taa ki iddaa kazanç teknikleri kitabını alana kadar.

Kitabı alalı 2 aydan fazla oldu ve ben yine klasik az parayla çok para kazanma, klasik öğrenci mantığıyla yola çıkarak yaklaşık 2 ayda 3,700 lira kazanca geçtim. Kimilerine iddaadan az bir gelir gibi gelebilir bu rakam fakat ben çok meblağlar yatırmadım.

Size tavsiyem bu kitap iyice yaygınlaşmadan, iddaa sistemlerini, oranları ayarlayanlara bu kitap hakkında bilgi gitmeden buraya tıklayarak kitabı alınve nimetlerinden faydalanın. İddaa kazanç teknikleri ile çok güzel gelirler, kazançlar elde edin. Normalde iddaaya 2-3 haftada yatırdığınız paraya kıyın bu kitabı alın, kitabı aldığınız fiyatın 5 katını sadece 1 tane iddaa kuponuyla çıkartın. Elinizi çabuk tutun, bu fırsatı tepmeyin.

Artık iddaa kazanç teknikleri ile tek maçtan yatmak derdine son.

İddaa oynama taktikleri, iddaa kazanma taktikleri, iddaa tutturma taktikleri bu kitapta.

Buraya Tıklayıp İddaa Kazanç Tekniklerini İncele

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu yazıyı okuduysanız şunlarda ilginizi çeker

coded by nessus

İddaa Kazanç Teknikleri Kitabı İle İddaa Kazanma Yolları ile Benzer Yazılar:

30 Mart 2013 Saat : 2:11
  İddaa

İddaa Kazanç Teknikleri Kitabı İle İddaa Kazanma Yolları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

internetten para kazanma Son Yazılar FriendFeed

TIKLA ÜCRETSİZ İNDİR!

E-Ticaret Siteniz Olsun!

En Çok Okunan Yazılar

Sayaç

Haberler Haberler